UTGÅTT! Gullkorn Regntøy Barn, Slush, Dyp Oliven
-
Fri frakt over 1499,-
-
365+1 dagers åpent kjøp
-
Lynrask levering
Slush Regntøysett til baby og barn er must-have regnklær for barnehagen! Gullkorn Design har her laget regnjakke og regnbukse - perfekt til norsk slush-vær! Både jakke og bukse har materiale og løsninger som unngår å bli vått/tungt, eller at klærne under skal komme i kontakt med det fuktige været.
❌ Utsolgt
Kan ikke bestilles
Perfekt å bruke i barnehagen, skolen eller hjemme i plaskregn eller vinterslush.Jakken kommer med avtagbar hette, lommer og refleksdetaljer. Buksen har høyt liv med justerbare seler, støvelstropper og refleksdetaljer. I midjen er det glidelås slik at den er lett og ta av og på for de minste barna.
Livet skal lekes, og Gullkorn sitt yttertøy oppfordrer til bevegelse, kreativitet og lek! Gullkorn Designs produkter bruker PFC-fri coating. På vanntette plagg anbefaler vi sterkt å impregnere før bruk, og deretter jevnlig re-impregnere for å forlegge deres levetid.
Vannavisende plagg bør re-impregnere etter 2-4 vask jevnlig. På denne måten vil plaggene kunne brukes av flere barn. Alle Gullkorn Design ytterplagg blir levert med en avtagbar Gullkorn-refleks!
- 66% polyester
- 33% polyuretan
- 20.000 mm vannsøyle
- Børstet innside
- Sveisede sømmer